Confidential

Personal receptie

  • Confidential
Salar brut
400 - 500 €

Hotel 3 stele situat la 50km de Bucuresti, in Potlogi jud Dambovita - 42 camere

Daca nu doriti relocarea partiala pe timpul job-ului va rugam sa NU aplicati. De asemenea insistam sa adaugati o fotografie cv-ului dvs.

Responsabilitati:

  • Primirea si cazarea turistilor intr-o maniera ospitaliera
  • Facturare
  • Coordonarea personalului de curatenie;
  • Colaboreaza cu alte sectoare: rezervari, restaurant, sali de conferinte
  • Raspuns la solicitarile de rezervari pe mail/telefon
  • Prospectarea potentialilor clienti
  • Promovarea serviciilor oferite oaspetilor
  • Solutionarea eficienta a reclamatiilor
  • Respectarea procedurilor interne de lucru

CERINTE:

  • Experienta pe o pozitie similara (avantaj)
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat
  • Experienta de lucru in programul Fidelio reprezinta avantaj
  • Aspect fizic placut
  • Abilitati de comunicare / relationare

Beneficii:

  • Salariu incepand de la 1600 lei in functie de nivelul experientei profesionale.
  • Cazare si masa gratuit in hotel pe perioada zilelor de munca
  • Program de lucru 5 zile lucrate cu 2 zile libere
  • bonus de performanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?