Personal service auto cu relocare Suceava

AUTO NAHARNEAC Suceava isi mareste echipa

Mecanic auto
Tinichigiu auto
Electrician auto

Vopsitor auto

Candidatul ideal

  • Cautam oameni pasionati de domeniul auto, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.
  • Studii medii;
  • Calificare si experienta in domeniu;
  • Ablitati: Atentie la detalii, asumare responsabilitate, lucru in echipa.
  • Minimum 2 ani experienta pe un post similar

Descrierea jobului

  • Executarea lucrarilor de mecanica/ tinichigerie/ electrica/ vopsitorie conform comenzilor de atelier;
  • Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor

Beneficii:

  • Salariu fix – RON corespunzator cu experienta
  • Bonus in functie de normele de lucru – RON
  • Cazare si masa calda asigurata

Descrierea companiei

AUTOMEISTER vă serveşte întru totul conform dorinţelor şi necesităţilor Dvs.
Autovehiculul pe care-l cumpăraţi de la atelierul Dvs. AUTOMEISTER este verificat în service, vă este oferit cu garanţie, finanţare şi dreptul de a-l schimba cu un alt autovehicul de la noi.
Competenţă de specialitate, o echipă amabilă, termene respectate, servire promptă şi înainte de toate preţuri corecte - atelierele AUTOMEISTER fac totul pentru a vă sta la dispoziţie în mod serviabil.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PROFESIONAL LEASING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PROFESIONAL LEASING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PROFESIONAL LEASING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?