Personal statie peco

Cautam colegi pentru posturile de lucrator comercial, bucatar, lucrator statie, casier

RESPONSABILITATI:

- Deruleaza activitatea de vanzare de combustibil si produse din magazin

- Participa la gestionarea marfurilor si produselor petroliere din statie

- Asigura ordinea și curătenia în cadrul statiei de distributie carburanti

CERINTE:

- Disponibilitate de lucru in ture

- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare

- Loialitate, corectitudine si seriozitate

- Cunostinte de operare PC

- Bune abilitati de organizare si comunicare

OFERIM:

- Loc de muncă sigur si stabil în cadrul unei echipe de succes, cu Contract Individual de Munca pe Perioada Nedeterminata

- Salariu si Sporuri atractive, functie de programul individual de lucru (noapte, weekend, ore suplimentare)

- Tichete de Masa egal cu numarul de zile lucratoare ale lunii

- Toate Sporurile platite odata cu plata salariilor pe luna curenta

- Decontam partial transportul

- Oferim asigurare de viata

* Nu este necesara experienta in domeniu

** Nu este necesara calificare prealabila (functie de performante se asigura calificare de specialitate)

*** Nu exista limita de varsta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AURA DRIANE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AURA DRIANE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AURA DRIANE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?