Salar net
2500 RON

Candidatul ideal

Esti pasionat de fitness si vrei sa iti transformi pasiunea in job ?
Echipa Vibe Fitness recrutează antrenor sau antrenoare.
Ne dorim:
- sa fi o persoana: serioasa, punctuala, determinata, motivata, pozitiva, responsabila, sociabila.
- sa ai pasiune pentru sport
- sa ai curs instructor fitness / personal trainer
- cunostiinte sau experienta in domeniul EMS-XBody.

Va rugam sa trimite-ti CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail [email protected]

Descrierea jobului

Oferim:

- program de lucru flexibil
- salariu atractiv
- bonus
- mediu de lucru placut si curat

Descrierea companiei

CE ESTE EMS
EMS (electrostimulare musculara) reprezintă contractarea musculaturii prin impulsuri electrice.
Aceste impulsuri provoacă contracţii musculare, rezultatul fiind similar cu mişcarea propriu-zisă a muşchilor.
Astfel, un antrenament EMSdurează doar 20 de minute , timp în care lucrează simultan tot corpul.
Se pune accent pe zonele care se doresc a fi conturate prin mărirea intensității si prin executatea de exerciţii fitness specifice.