PHP Developer

Tipul colaborării: CIM, PFA

Locatia: Pta Victoria, Bucuresti

Aptitudini si calitati necesare:

  • Cunostinte bune de Javascript, HTML, (jQuery) ,CSS;
  • PHP (Laravel sau alte framework-uri moderne)

 Constituie un avantaj:

  • Experienta cu Docker;
  • Experienta cu Vue[.]js;
  • Experienta cu NoSQL (MongoDB);
  • Experienta cu Progressive Web Apps;
  • Experienta cu AMQP

Atributii si responsabilitati:

  • Deruleaza activitatile de programare, mentenanta si suport pentru dezvoltarea si functionarea optima a noilor aplicatii software in termenele si criteriile de calitate agreate intern;
  • Participa la intalnirile de proiectare a arhitecturii si se asigura ca sunt urmate practicile necesare pentru dezvoltarea si implementarea aplicatiilor;
  • Identifica, propune si prototipeaza noi solutii in echipa tehnica;
  • Mentine o relatie stransa de colaborare cu echipa de product management si UI/UX design.

  Ce iti oferim:

  • Mediu de lucru dinamic, international, profesionist;
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare in cadrul unui proiect complex, amplu, cu echipa dedicata si multiple aplicatii interconectate.
  • Locatie centrala in apropiere statie metrou

Suntem o companie de tehnologie si marketing digital, ce isi propune sa acorde suport insitutiilor si politicienilor din toata lumea in relatia cu votantii si simpatizantii, asigurand cresterea vizibilitatii in mediul online si reusita in campaniile derulate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MAJORITAS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MAJORITAS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MAJORITAS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?