PHP Developer

Candidatul ideal este un dezvoltator extrem de inventiv și inovator, cu o experiență vastă în aspectul, designul și codificarea site-urilor web în special în format PHP. De asemenea, trebuie să aveți cunoștințe solide despre dezvoltarea de aplicații web folosind limbajul de programare PHP și bazele de date MySQL Server.

Responsabilitati
  • Efectuați o combinație de întreținere, îmbunătățiri și dezvoltări noi, după cum este necesar
  • Lucrați într-un rol de analist de date și cu aplicații de business intelligence
  • Caracteristicile documentului, specificațiile tehnice și responsabilitățile de infrastructură
  • Lucrați în mod interfuncțional pentru a converti nevoile de afaceri în specificații tehnice

Calificări

  • 3+ ani de experiență în dezvoltare web și design software
  • Experiență în tehnologii front-end (HTML, JavaScript, CSS), cadre PHP și baze de date MySQL

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CodeMonk pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CodeMonk pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CodeMonk locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?