PHP Developer

Alăturați-vă echipei noastre în expansiune din Csíkszereda unde puteți participa la dezvoltarea unui proiect extrem de divers.

Fie că ești un dezvoltator PHP cu experiență, fie un începător pasionat, ai ocazia să încerci singur. Trimite-ne CV-ul tău scris în engleză la [email protected] și vei primi o scurtă sarcină tehnică. Arată-ne ce poți face și poți fi următorul nostru superstar!

Responsabilitati:

  • Integrați noi parteneri și jocuri pe platformă
  • Îmbunătățirea și remedierea integrărilor existente
  • Contact tehnic cu partenerii

Cerințe:

  • Abilități de programare de bază sau avansate
  • Cunoștințe de bază sau avansate de baze de date
  • Cunoștințe bune de engleză și maghiară (scris și verbal)
  • Mentalitate analitică și de vânătoare de bug-uri
  • Dorință de a învăța, împărtășire de cunoștințe, adaptare la diverse situații, abilități de cooperare

Considerat ca un plus:

  • Experiențe PHP, MySQL, GIT
  • diplomă universitară

Noi oferim:

  • Ore flexibile
  • Posibilitate de dezvoltare și învățare
  • Angajare pe termen lung

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ESA Gaming pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ESA Gaming pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ESA Gaming locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?