PILOT PRESTATII CLIENT NVH

Responsabilitati principale:

  • Negociaza caietele de sarcini NVH si urmareste indeplinirea acestora in cadrul proiectelor de care este responsabil;
  • Planifica actiunile de validare necesare din punct de vedere NVH pentru organele mecanice din sfera sa de responsabilitate;
  • Contribuie la propunerea de solutii corective impreuna cu expertii meserie, cu scopul eliminarii derivelor de la caietele de sarcini NVH;
  • Urmareste programul de dezvoltare si sedintele de avansare ale proiectelor de care este responsabil si participa la conceptia ansamblurilor motor-cutie de viteze.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice, calificare AR / TCM;
  • Cunostinte generale despe automobile;
  • Cunostinte despre managementul proiectului;
  • Experienta pana la 3 ani in domeniul auto si in proiecte;
  • Competente lingvistice Engleza;
  • Orientare spre rezultat;
  • Orientare spre client;
  • Lucru in echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RIAN & PARTNERS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?