Salar net
2400 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Pizzer cu abilitati de producere a pizzei si cunostine de PINSA ROMANA

Descrierea jobului

  • producerea aluatului pentru PINSA
  • coacerea PINSEI
  • cunostinte de restaurant
  • mentinerea curateniei in unitate (bucateria zona pinsa)
  • punctual
  • cunostinte in comert alimentar
  • cunustinte de limba Italiana este cosiderat un avantaj

Descrierea companiei

InternazionalItalia - Produse italiene atent selecţionate.

Societatea noastră are ca și activitate principală distribuția pe piață a produselor Italiane din portofoliu (food și nonfood) .

Produsele pe care le promovăm sunt atent selecționate pentru a putea oferi clienților noștri un portofoliu echilibrat ce înglobează branduri importante cu susținere puternică în piață și care aduc la punctele de vînzare atât volume importante de vânzări cât și beneficii de imagine pentru respectiva locație.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Internazionalitalia Distribution Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Internazionalitalia Distribution Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Internazionalitalia Distribution Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?