PLANIFICATOR IMOBILIAR

nespecificat

Candidatul ideal

Cum trebuie să fii:

- să comunici foarte ușor cu orice tip de client
- să știi să asculți și să identifici ușor nevoile clienților
- să fii o persoană calmă și diplomată, organizată și planificată
- să ai o memorie bună și atenție distributivă
- să fii motivat de atingerea și depășirea obiectivelor
- să ai spirit de echipă
- să lucrezi foarte ușor cu calculatorul

Experiența în vânzări prin telefon constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci:

- să planifici vizionări pentru colegii tăi din echipa de vânzări
- să întreții baza de date de clienți ai companiei (actualizare)

Îți oferim:

- salariu fix
- bonusuri în funcție de performanțe
- mediu de lucru plăcut și profesionist
- șansa unei cariere, în funcție de abilitățile și competențele tale

Descrierea companiei

DESPRE COMPANIA IMOBILIARĂ FIDELIA CASA

Misiunea companiei imobiliare FideliaCasa

Întotdeauna ne străduim să fim alături de clienții noștri cu pasiune și rapiditate, pentru a-i ajuta să facă "un pas în viață" și să ia cea mai bună și mai sigură decizie imobiliară.

De aceea am fost și vom rămâne o echipă responsabilă, de încredere și implicată!

Valorile companiei imobiliare FideliaCasa

1. RESPONSABILITATE
- Ne onorăm angajamentele și ne asumăm personal responsabilitatea pentru toate acțiunile noastre.

2. ÎNCREDERE - Țintim către relații bazate pe încredere cu clienții noștri. Numai relațiile bune și deschise ne pot ajuta să avem succes.

3. IMPLICARE - Cu cât ne implicăm mai mult cu atât sunt mai împliniți profesional - primim răsplata cea mai de preț:
satisfacția clientului!

Mereu primii

Am fost primii care ți-au oferit o ofertă completă și actualizată zilnic pe site-ul www.fideliacasa.ro;
Am fost primii care s-au gândit la tine și ți-au oferit consultanța financiară pentru obținerea unui credit;
Am fost primii care au încheiat parteneriate cu băncile comerciale pentru a oferi servicii integrate clienților săi;
Suntem primii care răsplătim fidelitatea prin intermediul ”Fidelia Club Card";

Alatură-te echipei noastre!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Fidelia Casa pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Fidelia Casa pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Fidelia Casa locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?