Planificator productie

Sarcini si responsabilitati:

  • Asigură  prezența în stoc a materiilor prime necesare procesului de producție planificat și de capabilitatea de a realiza comenzile programate
  • Gestionează din punct de vedere al planificării producției a schimbărilor de produs și stabilirea termenelor de execuție
  • Elimină timpii morți din procesul de producție și obținerea unui cost minim de prelucrare
  • Optimizează benzile în funcție de timpul alocat producerii fiecărui produs
  • Menține legătura cu departamentele Producție, Calitate, Aprovizionare și Tehnic
  • Monitorizează evoluția producției în vederea atingerii target-ului planificat

Cerinte:

  • Diploma în inginerie sau alta calificare asemanatoare
  • Experiență în planificare, minim 2 ani
  • Pachet MS-Office, SAP
  • Cunostinte avansate de limba germană sau engleză

Numai candidatii selectati vor fi contactati pana pe data de 20 noiembrie 2020.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Premium AEROTEC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Premium AEROTEC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Premium AEROTEC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?