PLANNER LOGISTICA/ DISPECER

Echipa logistica din Platforma Corso Distribution Center din Chitila, cauta noi colegi pentru rutare livrari.

Responsabilitati:

- Opereaza in program de rutare;

- Actualizeaza permanent datele din sistem;

- Urmareste rutele si confirmarea livrarilor;

- Aloca/ planifica eficient autovehiculele din parcul propriu pentru distribuirea clientilor in termenul de livrare;

- Intocmeste rapoarte de evidenta a rutarii;

- Respecta si contribuie la dezvoltarea si monitorizarea procedurilor aferente departamentului;

- Contribuie la ridicarea standardelor de calitate privind serviciile oferite de companie.

Cerinte:

- Studii medii, avantaj studiile superioare;
- Experienta intr-un post similar nu este obligatorie;
- Cunostinte bune de operare PC, Excel;
- Permis auto cat. B;
- Abilitati de organizare si planificare bine dezvoltate;
- Abilitati de comunicare, adaptare, lucru in echipa;
- Orientare spre rezultate si solutii;

- Disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi, de Luni-Vineri;
- Simt de raspundere dezvoltat.

Beneficii:

- Instruire pe post asigurata, posibilitati de promovare, mediu de lucru dinamic si profesionist.
- Pachet salarial atractiv, tichete de masa 20 lei/zi, card servicii medicale, Bookster;
- Decontare combustibil.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

CONSIMTAMANT:
Prin transmiterea CV-ului declarati că:
• va exprimati acordul, în mod expres si neechivoc pentru ca datele cu caracter personal transmise, inclusiv toate datele cu caracter personal din cuprinsul CV-ului sa fie prelucrate in scopul participarii in procesul de selectie a candidatilor, in scopul participarii la interviu, in scopul incheierii unui contract de munca, sau a unui contract de internship, fiind de acord ca toate aceste date sa intre in baza de date a MACROMEX SRL cu sediul in cu sediul in Bucuresti, Str. Mihai Eminescu, nr., sectorpentru a fi prelucrate și utilizate în scopul indicat mai sus, urmand a fi stocate pana la finalizarea procesului de selectie prin incheierea unui contract de munca, respectiv pe toata durata contractului de munca in cazul incheierii
Va informam ca:
Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transmise catre alti destinatari, fiind utilizate doar in cadrul societatii MACROMEX SRL si exclusiv in procesul de recrutare candidati, care se face prin intermediul personalului nostru, fara utilizarea unui proces decizional automatizat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Macromex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Macromex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Macromex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?