Precision Agriculture Expert

Jobul este valabil pentru Constanța, Tulcea și Arad

Responsabilități

  • Promovarea și vânzarea echipamentelor, serviciilor și soluțiilor tehnologice pentru agricultura de precizie
  • Prospectarea intensivă a pieței și monitorizarea concurenței
  • Identificarea corectă a nevoilor clientului și oferirea soluțiilor tehnice optime
  • Întocmirea tuturor documentelor necesare procesului de vânzare – oferte, contracte
  • Întocmirea rapoartelor periodice de activitate
  • Menținerea unei relații permanente cu clienții din zona respectivă
  • Participarea la diferite evenimente – târguri de specialitate, conferințe, etc.

Cerințe

  • Studii – minim medii – tehnice sau economice
  • Experiența relevantă în domeniul vânzărilor consultative si pe teren – de utilaje tehnice sau în domenii conexe
  • Cunoștințe de baza în domeniul IT (Microsoft Office)
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Atitudine deschisă, optimism, orientare spre client
  • Disponibilitate de deplasare în zona de vânzare alocată
  • Cunoașterea limbii engleze
  • Permis de conducere

Oferi

  • salariu fix și bonusuri
  • mașina de serviciu, smartphone, laptop
  • training-uri interne în fiecare an
  • posibilitate de dezvoltare profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vantage Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vantage Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vantage Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?