Prelevare probe de apă/aer/sol

Posturi disponibile:

  • 2

Descrierea postului:

Acest post presupune prelevarea probelor de mediu în vederea analizei acestora în laboratorul de chimie și microbiologie. Activitățile acestui post sunt:

  • Prelevare de (fără studii superioare):
    • ape potabile;
    • ape uzate;
    • soluri;
    • nămoluri din stații de epurare.
  • Executare de analize instrumentale (cu studii superioare):
    • pulberi;
    • imisii/emisii;
    • sonometrie;
    • noxe profesionale;
    • pH, temperatură, conductivitate;
  • Conducere autovehicul către locul prelevării;
  • Etichetarea probelor prelevate.

    Program lucru:

    • 08:00 - 16:00

    Cerințe eliminatorii:

    • Domiciliul pe raza judeţului Prahova.  Vă rugăm nu aplicați din alte județe;
    • Carnet de conducere cat B cu vechime de cel puțin 4 ani.

    Cerințe standard:

    • Păstrarea echipamentelor curate;
    • Păstrarea curățeniei în mașini;
    • Aderarea la normele de conduită preventivă în trafic;
    • Lucrul în echipă.

    Beneficii:

    • Mediu de lucru liniștit și prietenos;
    • Loc de muncă stabil pe perioadă nedeterminată (după cele 6 luni de probă);
    • Bonuri de masă;
    • Orar stabil de muncă (nu se cer ore peste program);
    • Prime pentru rezultate deosebite.

    Detalii suplimentare:

    • Prima angajare este pe perioadă determinată de 6 luni pentru a a dobândi competențele necesare prin formare internă. Dacă aveți deja experiență specifica în domeniu se poate negocia perioadă nedeterminată.

    Interviul constă în:

    • Testarea aptitudinilor de bază;
    • Discuție liberă bazată pe CV.

    Constituie un avantaj:

    • Permis de șofer profesionist;
    • Posesie îndelungată a permisului de conducere cat B;
    • Domiciliul în Ploiești.

    Vizitați site-ul nostru pentru a viziona laboratorul.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BIOSOL PSI SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BIOSOL PSI SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are SC BIOSOL PSI SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?