Primitor - distribuitor depozit

Esti orientat spre actiune, comunici eficient si deschis si cunosti in detaliu activitatea din depozit. Gestionezi cu succes propria activitate dar si a altora. Gasesti adesea solutii si modalitati eficiente de a-ti desfasura activitatea in cadrul echipei.  Alegi sa lucrezi intr-un mediu dinamic si iti place sa imbini munca de birou cu activitatea din teren.

Atunci, s-ar putea sa avem exact jobul care ti se potriveste!

RESPONSABILITATI:

  • Coordoneaza receptia cantitativa a materialelor, materiilor prime, produselor finite, consumabile si auxiliare din cadrul depozitului;
  • Organizeaza, pozitionarea materialelor, materiilor prime, produselor finite, consumabile si auxiliare Supervizeaza respectarea tuturor conditiilor de depozitare a materiilor prime/marfurilor/produselor finite/materialelor respectand conditiile de vizibilitate si de pastrare in siguranta-integritate fizica/calitativa a acestora;
  • Coordoneaza si verifica transferul marfurilor, materiilor prime catre departamentul de Productie in timp util; corect si complet;
  • Receptioneaza calitativ si cantitativ produsele finite sosite de la productie si comunica neconformitatile constatate;
  • Planifica si coordoneaza activitatea de ambalare corecta si completa a comenzilor in vederea livrarilor conform timpilor agreati cu superiorul ierarhic;

CERINTE:

  • Minim studii medii
  • Experienta minim 3 ani in derularea operatiunilor din depozit
  • Cunostinte avansate de operare PC (MS Office)
  • Cunostintele de operare intr-un sistem integrat (WMS, SAP) reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate de munca in medii diferite (depozit interior, exterior, birou)
  • Certificare ISCIR –reprezinta un avantaj
  • Excelente abilitati de planificare si organizare
  • Atentie la detalii si rigurozitate
  • Foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare

Beneficii:
•Un loc de munca intr-o companie lider de piata in domeniul pietrei naturale care pretuieste dezvoltarea competentelor, recunoasterea si aprecierea performantelor;
•Salariu motivant completate de tichete de masa, un sistem de bonusare a performantei in functie de rezultate, asigurarea transportului, abonament clinica medicala privata, Bookster
•Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu dinamic care imbina perfect profesionalismul cu tehnica si orientarea catre satsifactia clientilor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THEDA MAR SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?