Process Engineer - De'Longhi Mădăras

Candidatul ideal

  • Studii superioare profil tehnic;
  • Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
  • Experienta in domeniul productiei reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte desen tehnic: AutoCad, SolidWorks;
  • Orientare spre client si spre imbunatatirea continua;
  • Spirit de initiativa, creativitate si flexibilitate;
  • Bune abilitati de organizare, comunicare si gestionare a timpului.

Descrierea jobului

  • Definire si optimizare procese de productie;
  • Definire si optimizare layout linii de productie;
  • Definire flux intern aprovizionare materiale;
  • Analiza si optimizare ergonomie loc de munca;
  • Creare instructiuni de lucru in procesele de productie;
  • Normare operatii asamblare si definire target capacitate productie;
  • Identificare si eliminare factori care cauzeaza reducerea capacitatii productive;
  • Definire specificatiilor si implementarea tehnologiilor noi in fabrica;
  • Participare la lansarea produselor noi;
  • Instruire echipa proiect privind produsele noi;
  • Coordonare proiecte (ex. transfer de produs, lansare produse noi, modificari semnificative de proces sau produs).

Descrierea Companiei:

De'Longhi este o companie italiană producătoare de aparate electrocasnice, lider global pe anumite segmente. Succesul continuu al brandului DeLonghi se datorează echipei noastre pe care o caracterizează spiritul inovator, energia unică şi nu în ultimul rând atitudinea orientată mereu spre reuşită.

Suntem imaginativi și entuziaști. Demonstrăm mereu putere de caracter prin faptul că suntem o resursă infinită, când vine vorba de inventivitate şi aplicabilitate practică, și suntem mândri să ne punem numele pe produsele din casele oamenilor: "Fiecare experiență De'Longhi vine cu ceva special".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC De'Longhi Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?