Procure to Pay Officer with German

Cerințe:
  • Absolvent universitar sau student (ultimul an de studii
  • Computer (internet, pachet MS Office
  • Limbi străine (atât scrise, cât și vorbite) – engleză și germană la nivel minim B2
  • Lanțul de aprovizionare / logistică (de dorit
  • Bune abilități analitice și de sinteză
  • Stil de lucru riguros și precis
  • Bune cunoștințe de lucru MS Office (în special Excel
  • Cunoștințe de bază în domeniu (lanț de aprovizionare, logistică
  • Capacitate bună de relație cu clienții
  • Orientare pentru rezolvarea problemelor
  • Nivel de energie bun
  • Motivație personală și profesională
  • Încrederea în sine și independența în luarea deciziilor
  • Punctualitate și flexibilitate
Responsabilitati:
  • Procesarea facturii conform SLA
  • Prelucrarea declarațiilor de cheltuieli ale angajaților conform SL
  • Reconcilierea declarației furnizorului
  • Prelucrarea documentelor legate de T&E (declarații ale angajaților
  • Procesarea plăților conform programului de plată
  • Activități de sfârșit de lună și raportare
  • Rezolvarea problemei furnizorilor
  • Rezolvarea excepțiilor de factură (rezolvarea neconcordanțelor
  • Intocmirea raportului de activitate
  • Intocmirea rapoartelor de sfarsit de luna, analiza neconcordantelor si raportul administrativ
  • Gestionarea comunicarii cu clientul si imbunatatirea procesului
Beneficii:
  • Oportunitate fantastică de carieră de a lucra pentru unul dintre cele mai mari mărci din lume în cadrul unei companii internaționale de outsourcing de top
  • Locație excelentă a biroului (City Business Center)
  • Oportunitate de dezvoltare personală într-un mediu de lucru multinațional
  • Salariu competitiv cu un set atractiv de beneficii sociale și acces la o varietate de beneficii disponibile printr-un pachet flexibil care poate fi personalizat în funcție de nevoile fiecărui angajat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Wipro pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Wipro pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Wipro locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?