Confidential

Product Manager

  • Confidential

Laborator de tehnică dentară este în căutarea unui coleg pentru poziția de Product Manager

Candidatul ideal:

▪  Studii superioare profil economic (constituie avantaj studii aprofundate în management, cursuri speciale în marketing, vânzări, management financiar);

▪  Experiență minim 2 ani în domeniul management și operațiuni;

▪  Stăpânirea unor tehnici și instrumente financiar-contabile;

▪  Abilităţi excelente de operare în Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

▪  Bună capacitate de organizare, atenție la detalii, capacitate de a lucra cu termene limită;

▪  Excelente abilităţi de comunicare;

▪  Persoană cu o gândire și planificare strategică;

▪  Bune abilităţi de lucru în echipă.

Descrierea jobului

   ▪ Analiza, controlul și supervizarea costurilor de producție;

   ▪ Urmărirea și analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbările mediului economic;
   ▪ Stabilirea unor relații bune cu clienții și furnizorii, urmărirea contractelor;
   ▪ Monitorizarea bugetelor;
   ▪ Centralizarea, analizarea și raportarea rezultatelor;
   ▪ Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanță, supervizarea îndeplinirii responsabilităților;

  ▪ Urmărește, analizează și face previziuni cu privire la situația financiară a societății;

  ▪ Stabilește, urmărește și evaluează strategii de dezvoltare la nivel de produs și de echipă;

  ▪ Plasează și urmărește comenzile la furnizor.

Ce oferim?

- Colaborare de durată;

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;

- Program flexibil;

- Lucru într-un mediu dinamic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?