Confidential

PRODUCT MANAGER / REPREZENTANT MEDICAL VANZARI

  • Confidential
Salar net
3500 RON

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba in spate un istoric de succes in ceea ce priveste rezultatele obtinute la fosturile locuri de munca, trebuie sa detina un pachet complex de cunostinte de specialitate, precum si de product management, sa prezinte un nivel avansat de cunoastere a limbii engleze.

EXPERIENTA ECHIPAMENTE ATI constituie un avantaj;
ABSOLVENT DE STUDII SUPERIOARE in domeniul MEDICAL / FIZICA MEDICALA / INGINERIE MEDICALA / BIOINGINERIE / CHIMIE;
Cunoscator al limbii engleze, scris si vorbit;
Abilitati in comunicare;
Spirit de initiativa, responsabil, dinamic;
Capacitati organizatorice;
Disponibilitate program prelungit, deplasari in tara;
Permis conducere categoria B, min 5 ani.

Responsabilitatile acestui post vizeaza in primul rand cresterea gradului de performanta.
Indicatori:
- numarul de echipamente instalate,
- gradul de utilizare al echipamentelor,
- numarul de clienti.

Mediu de lucru atractiv, echipa tanara, organigrama dinamica.
Pachet salarial motivant, bazat pe criterii de competenta.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Vanzari echipamente medicale.

Descrierea jobului

Indicatori:

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?