Production Manager

Candidatul ideal va deține întregul proces de producție pentru produse dulci. Ei vor elabora strategii cu alte echipe interne pentru a asigura excelența operațională. De asemenea, va efectua o evaluare a calității pentru a asigura satisfacția clienților.

Responsabilitati

  • Gestionați și evaluați întregul proces de producție - prăjituri, biscuiți, alte produse dulci
  • Contribuie la planificarea producției și bugetarea
  • Conduceți și monitorizați evaluările calității pentru a asigura satisfacția clienților
  • Mențineți un mediu de producție sigur

Calificări

  • Diplomă de licență sau experiență echivalentă
  • 2+ ani de experiență în producție
  • Abilități organizatorice și manageriale puternice

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Carpalat Ltd pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Carpalat Ltd pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Carpalat Ltd locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?