Production planner - Onesti

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Lb. engleza - nivel conversational;
- Experienta in planificarea productiei (constituie un avantaj experienta in industria automotive);
- Abilitati de utilizare a Pachetului Microsoft Office (in special Excel)
- Usurinta in lucru cu date;
- Responsabilitate si acuratete
- Abilitatea de a respecta cu strictete termene limita

Descrierea jobului

- Proceseaza comenzile primite de la clienti;
- Planifica productia si mentine stocul de produse finite la un nivel convenit;
- Urmareste anumiti indicatori in scopul verificarii productiei conform cerintei;
- Ia parte la intalnirile periodice de raportare si urmarire a productiei
- Urmareste si actualizeaza cardurile Kanban din panoul Heijunka.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Autoliv Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?