Production Supervisor

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de specialitate (Chimie, Inginerie Chimica, sau Farmacie)
  • Experienta de minim 4 ani in fabricatia de medicamente si min. 1 an intr-o pozitie similara (experienta in fabricatia medicamentelor sterile reprezinta un avantaj)
  • O buna cunoastere a Regulilor de Buna Practica de Fabricatie Cunostinte de tehnologie farmaceutica
  • Abilitati de coordonare a echipei Planificare si organizare
  • Atentie distributiva
  • Cunostinte de limba engleza– scris, citit si vorbit- nivel mediu

Descrierea jobului

  • Supervizarea activitatilor si personalului din sectia de fabricatie conform procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile;
  • Asigurarea aplicarii procedurilor / protocoalelor de de validare / calificare, a planurilor de monitorizare, intretinere, calibrare, curatenie;
  • Solicitarea si alocarea resurselor de personal si de materiale pentru realizarea programului de fabricatie; Asigurarea implementarii masurilor corective si preventive ca urmarea a deviatiilor sau a auditurilor;
  • Asigurarea incadrarii in randamentele validate ale produselor care se proceseaza in sectia de fabricatie;
  • Verificarea inregistrarilor care se efectueaza in sectia de fabricatie;
  • Instruirea personalului din subordine cu proceduri si instructiuni specifice sectiei de fabricatie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delos Medica pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delos Medica pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delos Medica locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?