Profesor limba engleza

Candidatul ideal:

Cunoaste limba englaza la nivel avansat;
Facultatea de Limbi si Literaturi Straine absolvita;
Persoana deschisa si comunicativa;
Experienta in sistemul de educatie privata, in special British si American, reprezinta un mare avantaj.

Descrierea jobului

Profesoara de engleza este mai mult decat un profesor de limbi straine, este un profesor de cultura generala, de istorie, geografie, sociologie, muzica si asa mai departe. Lucram cu fete tinere, intre 18 si 25 de ani si incercam sa suplinim lipsurile sistemului romanesc de educatie. Incercam sa dezvoltam un sistem de invatare modern, bazat pe stories si nu pe clasica "predare", incercam sa invatam de la sistemul britanic si cel american. Deasemenea, stimulam obisnuinta pentru lectura a tinerelor care nu au primit-o in familie si/sau in scoala.

Oferim:

Un job cu zambetul pe buze, dinamic si captivant;
Salariu motivant si bonusuri de echipa pentru atingerea obiectivelor propuse;
Training permanet si dezvoltare personala;
Faci parte dintr-o echipa motivata si invincibila;
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

Studio20 Bucuresti Mall este una din cele 31 sucursale ale Studio20 Network.
Suntem prezenți în 5 tari și 3 continente și avem peste 700 de angajați.
Acesta este a cincea sucursala din București.
Studio20 este cel mai mare Outsourcer de Live Streaming si Videochat Glamour din lume.
Studio20 Dristor are un sediu nou, echipamente și dotari noi - un vibe nou.
Atmosfera în cadrul studioului poate fi definită printr-un singur cuvant "Glamour".
Respectul reciproc și seriozitatea poarta un rol foarte important în atingerea targeturilor periodice.
În urma depasirii targeturilor personale și de echipa poți promova și primi bonusuri salariale.
Angajații beneficiază de un program complex de stimulare și dezvoltare personală.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Echo Maker Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?