Andreea

Programator CAM

  • Andreea

Cerințe:
Cunoștințe desen tehnic.
Cunoștințe programare și operare strunguri și centre de prelucrare.
Cunoștințe programare SIEMENS NX, Mastercam, Powerwill etc.
Cunoștințe operare în sistem Heidenhain, Siemens, Fanuc etc.
Cunoștințe operare calculator ( Microsoft Office, Internet ).
Cunoştinţe despre instrumente de măsurare.
Experiență în proiectare CAD.
Experiență minim 3 ani in domeniu.

Responsabilități:

Persoane interesate și pasionate de tehnologia nouă de prelucrare a metalului.
Persoane care au studii in domeniul tehnic și care au experiență de muncă în acest sector.
Persoane foarte motivate, cu o atenție sporită la detalii.
Responsabil dezvoltare programe pentru mașini unelte - strunguri și centre de prelucrare.
Efectuarea de teste și aplicații speciale pe strunguri și centre de prelucrare.
Efectuarea de școlarizări, și aplicații tehnice la clienții companiei.
Asistență la punerea în funcțiune utilaje noi.
Implică călătorii în țară.
Disponibil călătorii în extern pentru școlarizări.
Vânzare și aplicații pentru cel mai performant software CAM – HyperMill.

Beneficii:

Salariu motivant, mașină de serviciu și bonusuri salariale în funcție de performanțe.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Andreea pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Andreea pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Andreea locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?