Cerinte:
- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte programare;
- Experienta minim 2 ani;

Responsabilitati:
• Executarea programelor CNC de strunjire si frezare in softul ESPRIT si MASTERCAM
• Primeste, centralizeaza si verifica fisierele necesare in realizarea programelor la Masini Unelte Comanda Numerica.
• Programeaza masinile unelte cu comanda numerica avand in vedere realizarea produselor in conditii de siguranta, randament, eficienta, cantitate si in conditiile stabilite in documentatia tehnica;
• Transmite si intretine baza de date cu programele pentru Masini Unelte Comanda Numerica din dotarea sectorului Productie;
• Opereaza modificarile si corectiile de program conform procedurilor stabilite in acest sens;
• Asigura instruirea operatorilor CNC si raspunde de programarea activitatii acestora

Beneficii:
- Transport asigurat
- Tichete de masa
- Asigurare de viata
- Prime de sarbatori
- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Posibilități de promovare în cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARSHA ENGINEERS EUROPE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?