Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL

Programator CNC

  • Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL
Salariu
708 EUR

Candidatul Ideal:
Cunoaşte modul de programare şi funcţionare a utilajelor cu comandă numerică (Programe operate: SolidWorks, SolidCam si CamWorks), echipamentelor, sculelor, dispozitivelor şi verificatoarelor utilizate;
Interpretează şi citeşte dimensiunile cotate într-un desen de ansamblu sau de execuţie;
Urmăreşte permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instrucţiunile tehnologice;

Descrierea jobului :
Perseverență la locul de muncă ;
Interpretarea desenelor tehnice ;
Seriozitate capacitate de concentrare;

Se ofera:
Salariu net: 3500 net;
Program de lucru: L-V 7:00-15:30, cu pauza de masa 10:00-10:30;
Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Contact de luni pana vineri, intre orele 09.00 si 17.00 la telefon: -ascuns-sau e-mail: [email protected] Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?