Programator-operator strung/freza CNC

Salar brut
2800 - 3000 €

Programator Operator strung /freza CNC

Locul de munca: Belgia : Diskmuide

Olanda: Tilburg

Descrierea postului de munca:

  • Programarea independeta a strungurilor CNC Simens, Mazak, Mazak Integrex, Okuma, Fanuc si Germond cu controlul Simens, Mazatrol
  • Lucrul ca programatori independenti al mașinilor de frezat cu mașini de comandă și strung marca Heidenhain cu control CTEK KMD 100.
  • Operarea independenta a strungurilor si masinilor de frezat.
  • Lucrarea implică prelucrarea axei flanșelor și elementelor metalice.
  • Lucrul cu un desen tehnic 3D.
  • Producție unitate, lot mic până la max. 400 mm.

Cerinte:

  • Experiență în operarea-programarea mașinilor de strunjit si de frezare.
  • O buna cunoastere a limbii engleze sau olandeze.
  • Abilitatea de a lucra pe baza desenelor tehnice 3D.
  • Calitatea înaltă a muncii, independența și capacitatea de a lucra într-un grup.
  • Masina proprie, bine venit.

Oferim:

  • Salariul atractiv
  • Cazare gratuita complet mobilata si utilata.
  • Asigurare de munca in Polonia si in strainatate.
  • Posibilitatea de a lua avans in prima luna de lucru.
  • Consultant pe toata perioada de angajare.
  • Garantate 40 ore pe saptamana plus ore suplimentare.
  • Rambursarea costurilor de amortizare a masinii pentru naveta de la cazare la locul de munca.
  • Haine de lucru si echipament pentru munca.

    Lucrul cat mai curand posibil!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Weegree Sp zoo SK pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Weegree Sp zoo SK pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Weegree Sp zoo SK locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?