Programator php

CANDIDATUL IDEAL:

Suntem în căutarea unei persoane capabila sa participe la dezvoltarea sistemelor de lucru CRM , ERP si site-urilor companiei.

RESPONSABILITĂȚI :

Preia cerințele și propune soluții pe care le implementează

Cunoaște si folosește tehnologii de frontend sau backend ( PHP , Mysql , etc;)

CERINTE

Experiența de minim 5 ani în frontend sau backend; Constituie un avantaj cunoașterea Cake PHP.

Capacitate de organizare, structurare si planificare a propriei activități;

Portofoliu de proiecte !

BENEFICII :

Programul de lucru si modalitatea de angajare sau colaborare sunt flexibile;

Veniturile sunt pe masura experientei si realizarilor .

In Bucuresti biroul nostru de lucru este la 10 min de sediu si la 2 minute de statia de metrou 1 Mai ;

Se poate lucra de acasa sau de la distanta si din alte orase ;

Salariu motivant + bonusuri, cu posibilități de creștere în funcție de realizările înregistrate;

DESCRIEREA COMPANIEI:

VERASYS furnizează soluții IT&C pentru companii din sectorul public si privat si este partener oficial pentru mai multe companii printre care se regăsesc: HP, CISCO, MICROSOFT, VMWARE etc.;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VERASYS Intl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?