Candidatul ideal

Cunostinte cerute :
-Familiarizat cu conceptele si limbajele specifice aplicatiilor web;
-Experienta in programarea server-side:PHP/JAVASCRIPT+NODE
-Cunostinte despre baza de date relationale;
Nivel de experienta :
-experienta in dezvoltatea de aplicatii WEB ( in lumea reala);
-experienta intr-un domeniu de lucru colaborativ;
Constituie avantaje:
-experienta anterioara in dezvoltarea aplicatiilor de business;
-cunostinte despre arhitectura si modelarea aplicatiilor;
-familiarizat cu conceptul OOP ;
Candidatul ideal :
-are bune abilitati de comunicare si relationare;
-persoana integra si responsabila;
-ii place sa se implice .

Descrierea jobului

Dorim dezvoltarea si imbunatatirea / modernizarea aplicatiilor existente .

Descrierea companiei

OLINT revolutioneaza de peste 10 ani piata locala a materialelor de constructii iar de 6 ani ducem la nivel national imbunatatiri semnificative pe piata invelitorilor metalice.

O echipa de peste 140 persoane te asteapta pentru a construi si oferi mai departe in piata cele mai bune produse si servicii, sub un management modern care iti va spune "Get the job done, but have fun !".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC OLINT COM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC OLINT COM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC OLINT COM S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?