Confidential

Programatori Java, C#

  • Confidential

DBS consulting este prezent pe piața din Franța din 2008
Domenii de activitate: financiar, asigurări, telecom, energie și aeronautica
Locul de munca: Paris

Responsabilități
Analiza tehnica a cerințelor clienților și propune soluții care sa respecte arhitectura existenta
Redactează specificații tehnice
Implementează soluțiile alese
Testează și validează rezultatul

Cerințe:
Absolvent al unei facultăți cu profil informatic
Minimum 2 ani experiența în programarea Java sau C#
Cunoștințe baze de date SQL
Eficient în utilizarea programelor Office
Cunoașterea limbii franceze

Oferta (bonusuri, beneficii)
Oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe profesioniste
Suport pentru certificări profesionale
Salariu motivant care evoluează odată cu experiența, bonus de sfârșit de an
Mediu de lucru atractiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?