Programmatic Deal Investigation Support

Descrierea Companiei

Căutați un loc distractiv pentru a lucra? Alăturați-vă jocului!

A te alătura jocului nostru înseamnă a fi parte dintr-un inovator de top în domeniul jocurilor de noroc. Gameloft® este lider în dezvoltarea și publicarea de jocuri, creându-le pentru toate platformele digitale cu o audiență uimitoare de 80 de milioane de utilizatori lunari. Catalogul nostru include fiecare gen, iar jocurile noastre sunt la fel de variate ca și noi. Operăm propriile noastre francize stabilite, cum ar fi Asphalt®, Order & Chaos, Modern Combat și Dungeon Hunter și, de asemenea, colaborăm cu mari deținători de drepturi, inclusiv Universal, Illumination Entertainment, Disney®, Marvel®, Hasbro®, Fox Digital Entertainment, Mattel® și Ferrari. ®.

Distribuim jocurile noastre în peste 100 de țări și angajăm 4.300 de oameni în întreaga lume. Acceptăm provocările și suntem întotdeauna pregătiți pentru următorul lucru important. Nu esti inca convins?

Avem parteneriate cu licee și universități din întreaga lume și sprijinim activitatea acestora prin împărtășirea cunoștințelor și mentorat viitorilor profesioniști. Cunoaștem importanța schimbului de cunoștințe pentru a construi generații viitoare sănătoase și inteligente. Creștem talentul și ne străduim să fim un exemplu pentru tineri găzduind în mod regulat seminarii pentru studenți, ateliere pentru liceeni și profesori. Deci, ce spui? Ești gata să fii nu doar o altă față în spatele unui ecran de computer, ci un Gamelofter care lucrează într-un mediu de sprijin, care se implică și dă înapoi comunității?

Descrierea postului

Gameloft Bucharest, echipa Programmatic Advertising , caută un QA & Support, care se mândrește cu faptul că adaugă valoare proceselor și activităților noastre interne. Avem nevoie de concentrarea dvs. dedicată pentru a ne asigura că calitatea conținutului publicitar livrat utilizatorilor noștri respectă cele mai bune standarde.

Veți face parte dintr-o echipă creativă care este responsabilă pentru toate aspectele dezvoltării software în curs, de la specificația inițială, până la dezvoltare, testare și lansare.

Esti tu? Atunci aplica!

Este nevoie de mai multă motivație?

Vă veți asigura că reclamele, serviciile web, sistemele și instrumentele care vor permite miilor și sute de mii de clienți internaționali să guste o aromă a conținutului Gameloft Advertising respectă standardul de calitate necesar.

De asemenea, veți fi direct implicat în oferirea de asistență pentru ofertele noastre dedicate echipei de afaceri.

Calificări

Responsabilitati

  • Examinați conținutul publicitar livrat utilizatorilor noștri. Verificarea zilnică a unui număr predefinit de reclame direct în jocurile noastre (folosind dispozitive, telefoane sau tablete furnizate de Gameloft);
  • Revizuirea instrumentelor și sistemelor în curs de dezvoltare;
  • Oferim sprijin echipei noastre de afaceri pentru investigațiile actuale. Rămâneți în contact permanent cu Reprezentanții/Agențiile echipei noastre de vânzări pentru a oferi orice informații necesare (estimare de trafic, revizuire creativă, starea ofertei etc.). Cea mai mare parte a comunicării se face prin e-mail, Skype, Slack și instrumente interne. Pot apărea și apeluri live;
  • Colaborați activ cu colegii străini, având ca rezultat o experiență grozavă pentru consumatorii noștri de publicitate Gameloft.

Cerințe

  • Foarte organizat;
  • Orientat spre respectarea procedurilor interne;
  • Orientat spre oferirea de sprijin;
  • Motivat, responsabil și independent;
  • Capacitatea de a menține o calitate bună pentru munca dumneavoastră în condiții de stres;
  • Motivat să se ocupe de munca de rutină atunci când este necesar;
  • Bune cunoștințe de limba engleză, atât vorbit, cât și scris;
  • Cunoștințe bune de Microsoft Office (în special XLS).

Este considerat un plus dacă ai

  • Experiență anterioară QA;
  • Experiență anterioară de asistență clienți;
  • JIRA – Experiență de urmărire a problemelor și a proiectelor.

Informații suplimentare

De ce să ni se alăture

  • Vrei să faci parte dintr-o experiență de excepție, în cadrul unei companii în continuă creștere!
  • Vrei să lucrezi cu oameni talentați care sunt pionieri în industrie!
  • Vrei să te alături unei companii globale și să cunoști oameni grozavi din întreaga lume!
  • Sau, doar pentru că ești în căutarea unui loc distractiv de lucru!

Ce vă poate oferi Gameloft Bucharest și mai mult?

  • Program de lucru hibrid disponibil.
  • Zi liberă pentru ziua ta și aniversarea companiei;
  • Consiliere psihologica gratuita.
  • Pachet asigurare medicala, in parteneriat cu Clinica Regina Maria.
  • Tichete de prânz.
  • Climat de lucru favorabil, o echipă cu un stil de comunicare liber.
  • O șansă de a lucra într-un mediu real multicultural.

Alăturați-vă sondajului nostru

Ca parte a procesului nostru de recrutare, am dori să aflăm mai multe despre interesele dvs. atunci când aplicați în Gameloft prin intermediul acestui sondaj.

Răspunsurile tale sincere nu vor avea niciun impact asupra faptului că vei primi sau nu slujba. Acestea vor fi folosite doar pentru a sprijini eforturile noastre continue de a potrivi marca Angajatorului cu așteptările candidatului nostru.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Gameloft pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Gameloft pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Gameloft locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?