Proiectant curenti tari si slabi

Salar brut
600 - 800 €

Descrierea postului:

Aceasta pozitie este responsabila de proiectarea si ofertarea lucrarilor contractate pe specialitatile de instalatii electrice si curenti slabi (efractie, control acces, video, detectie incendiu, adresare publica, date-voce, etc.) . Asigura elaborarea proiectelor de instalatii electrice la fazele SF, DTAC, PT+CS, DDE, As Build conform planificarilor si termenelor contractuale. Aduna documentatia necesara proiectarii, ridica datele din teren acolo unde nu exista documentatie, realizeaza avizeaza si verifica PT-urile si face predarea documentatiilor aferente catre beneficiar.

  • vizita in santierul lucrarii pt validarea cerintelor de proiectare si verificarea datelor din documentatia primita (SF, DTAC, PT+CS);
  • munca de birou pt notarea diferentelor/observatiilor reiesite din santier si clarificarea lor cu beneficiarul si coordonatorul lucrarii inainte de proiectarea propriu-zisa (SF, DTAC, PT+CS, DDE);
  • munca de birou pt urmarirea, modificarea si completarea proiectului cu coordonatorul in timpul executiei (PT+CS, DDE);
  • munca de birou pt predarea documentatiilor cu coordonatorul in timpul executiei si dupa terminarea lucrarii (As Build);
  • inregistrarea si transmiterea progresului din ziua curenta in formatele interne catre management;
  • planificarea si setarea obiectivelor pt ziua urmatoare.

Cerinte:

  • permis conducere categoria B;
  • nivel avansat de engleza atat scris cat si verbal;
  • abilitati de utilizare Autocad si MS Office;
  • ANRE grad II A, B;
  • ARTS proiectant sisteme de securitate;
  • absolvent facultate profil electric sau instalatii pentru constructii;
  • cunostiinte tehnice temeinice in domeniul instalatiilor electrice joasa tensiune;
  • experienta relevanta in executie  proiecte instalatii electrice joasa tensiune;
  • cunoasterea normativelor de constructii, electricitate, detectie si stingere incendiu;;
  • cunoasterea standardelor de calitate din domeniul instalatiilor electrice
  • disponibilitate program prelungit.

Oferta:

  • salariu motivant si bonusuri periodice de performanta si atingere a obiectivelor;
  • autoturism de serviciu, telefon mobil, bonus de performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AA Tehnic SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AA Tehnic SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AA Tehnic SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?