Zegheru Liliana

Proiectant / Desenator constructii

  • Zegheru Liliana
Salariu
Salariu confidenţial

Desenator constructii/Proiectant
Cerințe:
• cunostinte medii de AutoCad 2D;
• experienta in proiectare 3D constituie avantaj;
• permis categoria B;
• limba engleza, mediu;
• experienta in constructii – desen arhitectura constitue un avantaj;
• cunostinte minime Excel, Word
• studii medii sau superioare – inginerie.

Conditii:
• salarizae – se discuta la interviu;
• program lucru – schimb de zi;
• alte beneficii / bonusuri in functie de rezultate si implicarea administrative

Responsabilități:
• proiectarea si/sau desenarea in AutoCad 2D a lucrarilor primite de la dep. Vanzari
• masuratori in vederea proiectarii si/sau supervizarea activitatilor de masuratori; raspunde pentru exactitatea prelevarii si implementarii masuratorilor
• realizarea necesarului de materiale pentru fiecare proiect
• colaborarea ocazionala cu furnizorii si clientii pentru optimizarea solutiilor tehnice
• elaborarea planului de operatii in ordinea fluxului tehnologic conform tehnologiei din dotare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Zegheru Liliana pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Zegheru Liliana pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Zegheru Liliana locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?