PROIECTANT IN INDUSTRIA MOBILEI

Descrierea jobului

CE DORIM DE LA TINE, CANDIDATUL IDEAL:

Sa fii absolvent de studii superioare tehnice finalizate

Sa fii o persoana cu gandire analitica, atenta la detalii

Sa ai experienta in proiectare si design mobilier

Sa ai bune abilitati de planificare si organizare a activitatilor;

Sa ai cunostinte de operare PC (Word, Excel) si programe specifice proiectarii in domeniul prelucrarii lemnului.

Avantaj: sa cunosti limba engleza - scris si vorbit;

CE RESPONSABILITĂȚI VEI AVEA:

Sa intocmesti proiecte pentru produsele ce intra in fabricatie;

Sa ai capacitate de analiza si intelegere a proiectelor de mobilier/amenajare

Sa realizezi masuratorile in spatiu

Sa realizezi ofertele de pret

Sa evaluezi si sa propui imbunatatiri ale proceselor existente in productie;

Sa stabilesti de comun acord cu directorul de productie termenele de livrare a comenzilor;

CE ÎȚI OFERIM:

salariu motivant;

logistica aferentă pozitiei (tel mobil, laptop);

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Salice Comprod pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Salice Comprod pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Salice Comprod locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?