Proiectant inginer constructii

RESPONSABILITATI

- Intocmeste proiecte privind retelele edilitare pentru toate fazele: Studii de fezabilitate, Proiecte tehnice si detalii de executie, documentatii avize;

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de Autocad, MS Office si a softurilor de proiectare (Urbano, Pecta, Epanet);

- Cunostinte ample in elaborarea si implementarea proiectelor pentru sistemele de alimentare si canalizare (elaborare breviare de calcul, dimensionarea obiectelor, intocmire memorii tehnice, caiete de sarcini, antemasuratori si liste de cantitati, documentatii pentru obtinerea certificatului de urbanism si avizelor si acordurilor solicitate prin acesta etc).

- Cunostinte privind legislatia in vigoare aplicabila pentru intocmirea proiectelor (HGrdLegeaetc) precum si cunoasterea principalelor standarde /normative/ghiduri de proiectare.

Studii superioare finalizate. Experienta minim 3 ani.

Beneficii:

  • Fundamentarea si dezvoltarea unei relatii profesionale de lungă durată.
  • Pachet salarial motivant si competitiv.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si tânără.
  • Oportunitatea de a dezvolta o carieră în project management

Aplicaţia dumneavoastră (CV cu fotografie, scrisoare de intenţie, specificarea salariului aşteptat pentru această poziţie) o puteţi trimite prin email

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GREENVIRO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GREENVIRO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GREENVIRO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?