Proiectant inginer constructii

. PALTINUL INTERAX PROIECT este  în căutare de noi colegi ingineri de structură în Iași.

Candidatul ideal

• Absolvent de studii superioare în domeniul specializării (structură).
• Experiență în domeniu obligatorie minim 1 an.
• Cunoașterea avansată a domeniului proiectării specifice specializării

• Experiența în domeniu mai mare de 1 an constituie un avantaj.

• Candidatul ideal este în căutarea unui job full-time și nu a unei colaborări.

Descrierea jobului

• Capacitatea de elaborare a documentațiilor pentru fazele SF/DALI, DATC, PT, DDE.
• Corectitudine și rapiditate în reprezentarea grafică - redactare și printare/plotare din AutoCAD.
• Cunoștințe MS Office (Word si Excel).
• Cunoașterea și respectarea legislației, normelor de proiectare și calcul în domeniu.
• Flexibilitate în soluționarea oferită pentru sistemul constructiv ales.
• Capacitatea de a lucra într-o echipă dinamica, într-un sistem multi-tasking.
• Seriozitate și asumarea răspunderii pentru soluțiile adoptate în proiecte.

Oferim:

- Salariu atractiv;

- Oportunități de dezvoltare personală;

- Mediu de lucru tânăr, dinamic și profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PALTINUL INTERAX PROIECT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PALTINUL INTERAX PROIECT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PALTINUL INTERAX PROIECT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?