Proiectant Mobilier

nespecificat

Candidatul ideal

Esti omul pe care-l cautam, daca:

  • Ai viziune in domeniului designului modern de mobilier pe baza de lemn masiv, metal si PAL-MDF;
  • Ai foarte bune cunostite de proiectare;
  • Esti un bun comunicator cu clienții si colaboratorii firmei si identific corect nevoile clientului;
  • Esti un bun organizator si poti administra implementarea unui proiect de mobilier la comanda de la concept si pana la implementarea finala la client;
  • Esti o persoana ambitioasa, dornica sa contribuie la dezvoltarea profesionala si a firmei;
  • Persoana flexibila, pozitiva si orientata spre gasirea solutiilor;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Propune concepte de mobilare;
  • Masuratori si relevee;
  • Comunicare profesionala si proactiva cu beeficiarul final pentru a intelege corect nevoile acestuia;
  • Elaboreaza proiectele de executie, si le comunica clar echipei de productie;
  • Intocmeste necesarul de materiale;
  • Urmareste activ evolutia productiei de atelier si a montajului la client;
  • Experienta relevanta anterioara - obligatorie;
Beneficii:
  • Salariul net negociabil in functie de experienta si eficacitate;
  • Comision pentru proiecte livrate;
  • Oportunitate de promovare functie de implicare si abilitati;
  • Posibilitatea de invatare continua si de a deveni un om cheie intr-o firma producatoare de mobilier de design, unicat si la comanda, cu o foarte buna dinamica si reputatie pentru calitate si un portofoliu premium de clienti si lucrari;
  • Un colectiv bun, cu relatii bazate pe respect;

Oferim solutii complete de mobilare pentru sectorul rezidential, comercial si HORECA pe baza de lemn masiv, metal si PAL-MDF. Avem o reputatie foarte buna pentru calitate si un portofoliu premium de lucrari si clienti. Ne dezvoltam continuu, cu cresteri importante de la an la an.

Echipa este una tanara, prietenoasa, creativa, orientata catre munca de calitate si diversitate in lucrari.