Descrierea postului

Ești gata să faci asta la Mondelēz International?

Alăturați-vă misiunii noastre de a conduce viitorul gustărilor. Fă-o cu mândrie.

Planificați, dezvoltați și executați proiecte de capital susținând dezvoltări tehnice, perspective de fezabilitate ale activităților legate de inginerie în lanțul de aprovizionare și execuția proiectelor de cheltuieli de capital pentru a sprijini creșterea, producția de clasă mondială și productivitatea cu cele mai înalte niveluri de calitate, siguranță și cerințe de mediu. Veți urma procesele de afaceri și inovare Mondelēz în managementul proiectelor și vă veți asigura că sunt respectate standardele Mondelēz.

Cum vei contribui

Pentru a vă asigura că sunt livrate bugete precise, planuri și soluții tehnice adecvate scopului, veți lucra cu părțile interesate cheie pentru a defini și furniza agendele de capital și tehnice în timpul fazelor de dezvoltare a proiectelor de investiții de capital. Veți dezvolta bugete de capital în conformitate cu contractul și prognoza fluxului de numerar, veți asigura că dezvoltările și standardele de inginerie sunt implementate și veți sprijini dezvoltarea și implementarea proceselor de ultimă generație și a strategiilor de echipamente pentru a optimiza resursele, a armoniza activele și a implementa cele mai bune practici. . În acest rol, veți sprijini execuția proiectelor de capital și veți fi responsabil pentru calitatea și rezultatele proiectelor de capital conform standardelor Mondelēz, precum și procesele noastre de afaceri și inovare în managementul proiectelor.

Ce vei aduce

O dorință de a-ți conduce viitorul și de a-ți accelera cariera. Veți aduce experiență și cunoștințe în:

  • Abilități de management de proiect
  • Conducerea de a lucra eficient în echipe interfuncționale și influențarea părților interesate
  • Expertiză tehnică de nivel superior în diverse discipline de inginerie

Profilul candidatului:

Licență/Master în specialitate tehnică (Inginerie mecanică/Automatizare etc.)

  • Minim doi ani de experiență în domeniu similar
  • AutoCad - nivel intermediar
  • Limba engleza - Nivel B2

Locație: Postul din Clinceni, Ilfov

Responsabilitățile acestei poziții sunt îndeplinite în cadrul unui model de afaceri regional care este definit și gestionat de Mondelēz Europe GmbH, Elveția.

Nu există asistență pentru relocare disponibil Rezumatul unității de afaceri La Mondelez Europe, suntem mândri nu numai de mărcile emblematice pe care le facem, ci și de oamenii care le produc. Produsele noastre delicioase sunt create în 52 de fabrici din Europa de peste 28.000 de oameni pasionați. Suntem cel mai mare producător de ciocolată și biscuiți și unul dintre cei mai importanți producători de gumă și bomboane. Ne asigurăm că brandurile noastre globale puternice și bijuteriile locale precum ciocolata Cadbury , Milka și Alpen Gold , biscuiții Oreo , belVita , LU și Tuc și Stimorol și Dirol gingiile ajung în siguranță în mâinile și în gura clienților noștri. Oameni grozavi și mărci grozave. Așa suntem noi. Alăturați-vă nouă în călătoria noastră pentru a continua să conduceți viitorul gustărilor în întreaga lume, oferind gustarea potrivită, pentru momentul potrivit, făcută în mod corect.

Mondelēz International este un angajator cu șanse egale și toți solicitanții calificați vor primi luare în considerare pentru angajare, indiferent de rasă, culoare, religie, gen, orientare sexuală sau preferință, identitate de gen, origine națională, statut de dizabilitate, statut de veteran protejat sau orice altă caracteristică protejată. prin lege.

Tipul locului de muncă Obișnuit Asistență în producțieProducție

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mondelēz International pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mondelēz International pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mondelēz International locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?