Project Manager BMS/Security Systems

Alăturați-vă unei echipe recunoscute pentru leadership, inovație și diversitate

Viitorul este ceea ce îl facem noi.

Când vă alăturați Honeywell, deveniți un membru al echipei noastre globale de gânditori, inovatori, visători și realizatori care fac lucrurile care fac viitorul. Asta înseamnă să schimbăm modul în care zburăm, să alimentem avioanele într-un mod ecologic, să păstrăm clădirile inteligente și în siguranță și chiar să facem posibilă respirația pe Marte.

Lucrul la Honeywell nu înseamnă doar dezvoltarea unor lucruri interesante. De aceea, toți angajații noștri beneficiază de acces la oportunități dinamice de carieră în diferite domenii și industrii.

Ești gata să ne ajuți să facem viitorul?

Avem oportunitatea ca un manager senior de proiect electric să se alăture companiei noastre Honeywell Building Technologies din București. Veți fi responsabil pentru gestionarea locurilor de muncă medii până la mari, în general peste 250.000 și trebuie să oferiți suport și direcție de sarcini tehnicienilor de proiect și subcontractanților. Acest suport va consta în sarcini administrative, prognoză, planificare, identificarea riscurilor, gestionarea comenzilor de modificare, facturare și plăți.

Responsabilitati:

  • Responsabilitatea generală pentru finalizarea proiectelor de instalare alocate
  • Asigură livrarea la timp a proiectelor, în sfera de aplicare cu abatere zero sau pozitivă.
  • Conduce crearea și menținerea planului de proiect. Lucrează cu managementul de proiect al clientului pentru a coordona etapele importante și pentru a rezolva problemele legate de program.
  • Monitorizează procesele proiectului pentru a identifica oportunitățile de îmbunătățire a rezultatelor financiare ale proiectului pe baza modificărilor și evenimentelor proiectului (program, domeniu de aplicare, obstacole etc.) și inițiază/ia măsuri pentru obținerea acestora.
  • Gestionați echipele de operațiuni de instalare specifice proiectului în adoptarea, implementarea și conformitatea efectivă cu HBS Global și
  • Politici, procese, proceduri, instrumente și bune practici de afaceri EMEAI.
  • Menține satisfacția clienților la niveluri acceptabile și rezolvă cu promptitudine problemele clienților
  • Proprietatea pentru performanța financiară a Proiectului atribuită. Monitorizează lunar performanța financiară și revizuiește estimările comparativ cu valorile reale pe întregul pachet de proiecte pentru a îmbunătăți continuu valorile operaționale de instalare. Utilizează în mod activ Ordinea de modificare
  • Procese de management pentru a crește veniturile și a minimiza abaterea GM

Calificări:

  • 3-5 ani experiență ca PM
  • Experienta dovedita fie in constructii, joasa tensiune, BMS
  • Licențiat
  • Engleza avansata

Noi oferim:

  • O cultură care încurajează incluziunea, diversitatea și inovația
  • Formare specifică pieței și dezvoltare personală continuă
  • Oportunități de creștere în carieră
  • Lideri cu experiență pentru a vă sprijini dezvoltarea profesională
  • Mediu de lucru internațional

Dacă acesta este rolul tău de vis, atunci ne-ar plăcea să auzim de la tine.

Suntem un angajator cu șanse egale și prețuim diversitatea în compania noastră. Nu facem discriminări în funcție de rasă, religie, culoare, origine națională, sex, orientare sexuală, vârstă, stare civilă, statut de veteran sau statut de handicap.

Ne vom asigura că persoanelor cu dizabilități li se oferă acomodare rezonabilă pentru a participa la procesul de solicitare a unui loc de muncă sau la interviu, pentru a îndeplini funcții cruciale ale locului de muncă și pentru a primi alte beneficii și privilegii de angajare. Vă rugăm să ne contactați pentru a solicita cazare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Honeywell locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?