PROJECT MANAGER CONSTRUCTII

Candidatul ideal

· Studii superioare tehnice (inginer constructor, instalatii, arhitectura);
· Cunostinte in domeniul management-ului de proiect;
· Experienta pe pozitie similara minim 1 an;
· Experienta in executie constituie un avantaj;
· Responsabil, Ordonat, Muncitor, Orientat catre solutii;
· Cunostinte de operare PC : MS Office, ACAD,etc;
· Limbi straine : engleza –mediu, germana (avantaj);
· Permis de conducere categoria B;
· Flexibilitate si disponibilitate de a calatorii in tara.

Descrierea jobului

· Ofera suport tehnic departamentului de expansiune;
· Organizeaza licitatiile de proiectare si executie pentru realizarea magazinelor PENNY si a altor proiecte din cadrul companiei;
· Urmareste intocmirea tuturor contratelor ce au legatura cu realizarea magazinelor PENNY;
· Coordoneaza si supervizeaza realizarea serviciilor / operatiunilor de proiectare, obtinere autorizatie de construire, executie, receptie a lucrarilor, deschidere magazin;
· Verifica situatiile de lucrari si facturile emise de prestator in concordanta cu stadiul lucrarilor si prevederile contractuale;
· Sustine proiectele in fata autoritatilor competente;
· Urmareste respectarea standardelor REWE, a normelor europene si a legislatiei in vigoare;

Beneficii:
Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim: Bonus de performanta, masina, laptop, telefon de serviciu
Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: Tichete de masa si tichete cadou; Zile suplimentare pentru concediu de odihna; Asigurare de sanatate
Viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic si beneficiezi de: Traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, Teambuilding, Programe de wellbeing, Posibilitatea de a te implica in proiecte dinamice si interesante

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REWE Romania - PENNY locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?