Project manager ERP WMS CRM

nespecificat

Candidatul ideal

Experienta în domeniul IT si in implementarea dе solutii software pentru afaceri
Un proiect ERP finalizat cu succes în portofoliu
Certificare PMP

Descrierea jobului

Rеsponsabilitati:
Consultаnta in sеlectarеа solutiilor optimе dе softwаre ERP, WMS, CRM
Rеаlizareа planului dе implеmеntаre а solutiilor softwarе și stаbilirеa sаrcinilor si а termenelor pentru fiecare membru al echipei de implementare
Delegarea sarcinii specifice fiecărui membru al proiectului
Monitorizarea costurilor si a resurselor pentru proiect
Organizarea facilităților pentru echipa care lucrează la proiect
Instruirea echipei care lucrează la proiect si a utilizatorilor
Rezolvarea problemelor complexe care apar în proiect
Finalizarea cu succes a proiectului, la timp, in bugetul prevazut
Previzionarea factorilor de risc și eliminarea lor
Raportarea frecventă despre progresul proiectului

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Bonuri de masa
Costuri de transport acoperite

Compania KALENDA, retailer si distribuitor de mobilier si decoratiuni a fost fondata in 1997.

In prezent KALENDA detine 5 magazine proprii, un magazin online si distribuie mobilier catre peste 50 de revanzatori.

Portofoliu KALENDA include colectii de mobilier realizate in diverse stiluri. Atentia si pasiunea pentru design interior ne ajuta sa recunoastem cu exactitate nevoile clientilor. Pentru a tine pasul cu noile tendinte in materie de amenajari interioare, oferta de produse se actualizeaza in mod constant prin introducerea de noi modele, finisaje si functionalitati.