Project Services Assistant

Rolul tau

În calitate de director de cercetare, veți fi un membru valoros al echipei noastre de servicii de proiect, o echipă multidisciplinară care gestionează proiecte de cercetare de la A la Z, de la configurarea inițială până la pregătirea livrabilelor pregătite pentru client. Veți sprijini proiecte pentru companii interesante, cum ar fi Douwe Egberts, eBay, Heineken, BBC, ING și multe altele și veți fi prima persoană care va crea platforme de cercetare și activare: veți gestiona și implica participanții la cercetare și veți oferi sprijin cu sarcini tehnice pentru a înființa platforme de cercetare. Pe lângă aceasta, veți sprijini membrii seniori ai echipei într-o mare varietate de sarcini. Prin programul nostru intern de formare, vă vom pune la curent cu toate aspectele postului. Rolul se potrivește perfect pentru tinerii absolvenți, deoarece vă va permite să vă descoperiți punctele forte. În funcție de abilitățile și interesele tale,

Responsabilitățile tale

  • Configurare și implementare tehnică: sunteți responsabil pentru configurarea tehnică a platformelor de cercetare și activare și pregătiți programarea tehnică a sondajelor
  • Recrutarea și colectarea datelor: gestionați participanții la cercetare (de la selectarea până la invitarea acestora) și sunteți responsabil pentru controlul calității și optimizarea experienței participanților
  • Conținut, analize și raportare: asistați la controlul calității efectuând verificări ale datelor brute pentru a asigura calitatea implementării anchetei tehnice; de asemenea, asistați analistul de date în pregătirea seturilor de date pentru analize ulterioare, precum și în elaborarea diagramelor și raportării.

Profilul dvs.

Căutăm tineri absolvenți cu minte deschisă, cu un interes puternic pentru cercetarea de piață. Ai o diplomă de licență în marketing, matematică sau similar și ai un nivel competent de limba engleză (scris și vorbit). Orice experiență anterioară de lucru vă va oferi un avans. - De ce asta nu este pentru tine

  • De ce asta este pentru tine
  • Stăpânești elementele de bază ale Microsoft Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel);
  • Îți place o agendă bine structurată;
  • Ești distractiv să lucrezi cu 😉
  • Ajutarea colegilor nu este scopul tău principal în viață, preferi să te concentrezi pe propriile proiecte;
  • Un rol orientat spre servicii nu ți se potrivește cu adevărat;
  • Nu doriți să vă dezvoltați abilitățile personale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InSites Consulting pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InSites Consulting pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InSites Consulting locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?