Python Software Developer (m/f/d)

Dezvoltator software Python (m/f/d)

LOCATION: Cluj-Napoca

FIRMA: ARRK Research & Development SRL

TIP DE CONTRACT: Full-time

START: de acum

RESPONSABILITĂȚIILE DVS

  • Dezvoltare de software pentru producătorii de automobile de top
  • Dezvoltare de software cu Python și/sau Perl, de exemplu pentru vizualizare și raportare
  • Dezvoltarea de concepte pentru digitalizarea fluxurilor de lucru de inginerie
  • Analizați, mențineți și îmbunătățiți fluxurile de lucru automatizate existente
  • Discutați cerințele și conceptele de proiectare cu clienții și partenerii de proiect

PROFILUL TAU

  • Diplomă universitară în informatică, inginerie sau științe naturale.
  • Abilități analitice puternice, precum și capacitatea de a lucra independent
  • Bucurie în înțelegerea și rezolvarea problemelor tehnice provocatoare
  • Cunoștințe în Python și/sau alt limbaj modern de uz general – Perl este un plus
  • Confortabil cu interfața de linie de comandă, cum ar fi Linux shell.
  • Înțelegerea proceselor tipice de simulare în inginerie este un plus
  • Bune abilități de comunicare în engleză, germană reprezintă un plus
  • Interesul pentru industria auto constituie un avantaj

BENEFICIILE DVS

  • Creăm mai multă flexibilitate pentru dvs. - Program de lucru adaptabil și posibilitate de birou la domiciliu
  • Vă sprijinim strategia de carieră - Traininguri profesionale și mari oportunități de creștere profesională
  • Vă asigurăm timpul de vacanță – Zile suplimentare de vacanță
  • Avem grija de sanatatea ta – Pachet medical privat complet
  • Oferim suplimente salariale atractive – Bucurați-vă de timpul dvs. de bonus!
  • Vă susținem bunăstarea - Oferte de sport și wellness

A LUA LEGATURA

Timea Kovacs

[email protected]

+40 (0) 364 434 – 717

ARRK Engineering face parte din grupul internațional ARRK și este specializată în toate serviciile legate de dezvoltarea de produse. În cadrul Grupului ARRK implementăm dezvoltarea de produse de la inginerie virtuală la prototipuri și producție de volum redus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARRK Research & Development SRL Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?