Quality Analyst with Italian

Ce este asigurarea calității?

Monitorizarea apelurilor de asigurare a calității este esențială pentru derularea unei afaceri de succes de asistență pentru clienți. Managerii și specialiștii în asigurarea calității sunt responsabili pentru monitorizarea operațiunilor pentru a se asigura că fiecare client primește o experiență pozitivă constant. Pe lângă menținerea asigurării calității într-un centru de apel și consistența în experiența clienților, departamentul de calitate poate menține costurile la un nivel scăzut prin gestionarea eficienței agenților lor.

Responsabilitati

  • Efectuați evaluări lunare și evaluați performanța agentului
  • Păstrați documentația corectă și adunați datele de performanță ale angajaților și propuneți îmbunătățiri ale KPI pe baza analizei statistice
  • Conduceți sesiuni de îmbunătățire a proceselor cu echipa de management
  • Identificați oportunități de îmbunătățire și dezvoltați noi proceduri
  • Înțelegeți nevoile și cerințele clienților pentru a dezvolta procese eficiente de control al calității
  • Identificați și evaluați nevoile clienților pentru a obține satisfacție
  • Construiți relații durabile și încredere cu agenții printr-o comunicare deschisă și interactivă

Cerințe

  • Experienta de minim 6 luni intr-un rol similar sau ca CSR
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare verbală și scrisă
  • Excelente abilități organizatorice și analitice, autonom, inovator
  • Nivel avansat al limbii italiene - C1 obligatoriu (atât scris, cât și vorbit)
  • Cunoaștere bună a MS Office (foile Google/Excel ar fi un mare plus)
  • Orientarea către client și capacitatea de a se adapta/răspunde la diferite tipuri de personaje

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv
  • Bonus lunar
  • Tichete de masa
  • Asigurare privata de sanatate
  • Perioada contractuala nedeterminata
  • Birou hibrid 4 zile + 1WFH
  • Locație: București, Sema Parc

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CTP Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?