Quality Customer Support

Despre EuCeMananc

Companie românească fondată în anul, în Timișoara, EuCeMananc este în prezent lider pe piața de food ordering din vestul țării. Serviciile oferite de EuCeMananc sunt disponibile atât prin aplicațiile Android și iOS cât și online pe .Platforma reunește în prezent ofertele a peste 600 de restaurante din 19 orașe precum București, Timișoara, Cluj, Oradea, Arad, Brașov și Iași. Începând din septembrie, eMAG, liderul ecommerce în regiune, se alătură echipei EuCeMananc pentru a extinde granițele a ceea ce ne dorim să devină cea mai bună platformă de food delivery din România.

Candidatul ideal

Ne dorim o persoană dedicată, care să dezvolte și mențină cele mai inalte standarde de calitate în relație cu clienții și partenerii noștri.

Responsabilitățile tale:

- Reprezinți compania în fața clienților în ceea ce privește întregul proces al comenzilor efectuate de la plasare și până la finalizarea acesteia;

- Asiguri calitatea serviciului EuCeMananc prin menținerea unei relații optime cu clienții și partenerii noștri;

 - Asculți activ și oferi asistență în mod eficient clienților noștri prin intermediul telefonului si al e-mail-ului;

- Propui soluții și îmbunătățiri pentru dezvoltatea și menținerea satisfacției clienților;

- Propui si implemntezi soluții și îmbunătățiri pentru dezvoltatea intregului department de Suport

- Dezvolți relații excelente, bazate pe încredere cu clienții și partenerii noștri;

- Coordonezi echipa de Suport;

- Colaborezi strâns cu echipele de Dispecerat și Sales;

- Gestionezi activitățile de returnare a produselor refuzate de clienți;

Ne dorim de la tine:

- Experiență în relaționarea cu clienții, preferabil Customer Support;
- Abilități excelente de comunicare;

- Flexibilitate și orientare către rezolvarea problemelor;

- Proactivitate și responsabilitate în a duce la îndeplinire taskurile alocate;
- Cunoașterea pachetului Microsoft Office și a utilizării PC-ului;
- Ablilitatea de a lucra sub presiune, atenție la detalii, atitudine pozitivă, spirit organizatoric.

Îți oferim:

- Salariu competitiv;
- Tichete de masă;
- Oportunitatea de a facem parte dintr-un colectiv tânar și dinamic;
- Suport teoretic și practic în pregătirea ta profesională;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?