Responsabilitati

  • Monitorizeaza calitatea produsului (in termeni de atingere a tintelor din specificatiile de produs, variabilitate admisa, penalizari in raportarea Q2, impact asupra consumatorului) si ofera suport utilizand metodologia FMEA si PDCA;
  • Utilizarea sistemului de raportare in functie de cerintele locale si Europeane, in acord cu noua platforma comuna BAT (Quality reporting);
  • Pune la dispozitie informatii  privind calitatea produselor si proceselor prin intocmirea si prezentarea la timp, pe baza unor date precise, de rapoarte statistice zilnice, saptamanale si lunare (Q2S, Q2C,CoCo, Factory Quality Performance).

Cerinte

  • Absolvent Liceu profil mecanic, electrotehnic, chimic sau automatizari;
  • Cunostinte foarte bune de operare pe calculator;
  • Cunostinte de statistica aplicata;
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la British American Tobacco Romania Investment SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la British American Tobacco Romania Investment SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are British American Tobacco Romania Investment SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?