Real Estate Agent

Candidatul ideal va fi responsabil pentru găsirea potențialilor clienți, înțelegerea criteriilor acestora și găsirea spațiilor de locuit care se potrivesc acestor criterii. Apoi, veți negocia chiria și veți determina cumpărătorii noștri să închidă. Spiritul tău antreprenorial îți va conduce succesul.

Responsabilitati

  • Puneti in scena si prezentati spatiile de locuit
  • Faceți publicitate și comercializați spații de locuit
  • Găsește și ajunge la noi perspective
  • Descoperiți criteriile clienților și găsiți spații de locuit care se potrivesc criteriilor acestora
  • Negociați închirierea spațiului de locuit și înțelegeți cu clientul

Calificări

  • Automotivat și antreprenorial
  • Abilități puternice de comunicare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vision Real Estate pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vision Real Estate pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vision Real Estate locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?