Confidential

Real Estate Asset Manager

  • Confidential
nespecificat

Candidatul ideal

Competențe și experiență necesare:

  • Cunoaștere bună a tendințelor industriei, cu accent pe birouri și proprietăți industriale.
  • Experiență în administrarea proprietății/ leasing/ operațiuni
  • Înțelegere vastă a pieței imobiliare, cu o experiență dovedită a tranzacțiilor imobiliare de succes pentru mai multe tipuri de proprietăți
  • Licență în finanțe, contabilitate, afaceri, marketing sau imobiliare
Abilități suplimentare de care aveți nevoie pentru a avea succes:
  • Abilități de comunicare
  • Abilități analitice solide
  • Abilități organizatorice solide
  • Abilitati de negociere
  • Spirit antreprenorial

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile dumneavoastră:

  • Să gestionați și conduceți portofoliul diversificat și inițiativele de leasing imobiliar ale companiei
  • Să efectuați cercetări de piață și demografice, precum și să selectați site-ul principal și să efectuați tururi de proprietate cu echipe și furnizori de servicii terți
  • Să întocmiți rapoarte de piață și analiză, inclusiv tendințe, concurență și informații generale despre site
  • Să cercetați și întocmiți analize financiare pentru a sprijini recomandările de leasing
  • Să negociați toți termenii unui contract de leasing cu potențiali proprietari și parteneri cu echipa juridică internă pentru a edita contractele de leasing și documentele juridice necesare
  • Să vă asigurați că obligațiile de leasing sunt îndeplinite, documentația și problemele companiei sunt rezolvate
  • Să gestionați anchete, sugestii și solicitări privind locațiile imobiliare cu privire la locațiile potențiale, așa cum sunt atribuite
  • Să comunicați în mod regulat și eficient cu toate părțile implicate într-un proiect (de exemplu, membrii echipei, departamentul juridic etc.)
  • Să comunicați lipsurile de resurse superiorilor în timp util
  • Să vă coordonați cu departamentul juridic pentru achiziționarea de active noi
  • Să monitorizați toate activitățile de leasing pentru a asigura ocuparea și veniturile la nivel maxim și să gestionați procesul de închiriere, inclusiv furnizarea chiriașilor cu pachete de informații pentru mutare
  • Responsabil cu monitorizarea echipei de administrare a proprietății
  • Să modelați o analiză financiară completă a ciclului de viață pentru proiecte/ active din portofoliu
  • Responsabil pentru bunăstarea proprietății, problemele și întreținerea zilnică
Ce oferim:
• Salariu fix
• Bonusuri și stimulente - pe bază de proiecte sau trimestrial
• Posibilitatea de creștere

Cautăm un Manager bunuri imobile experimentat cu abilități analitice și organizatorice temeinice, concentrat pe maximizarea valorii proprietății și a veniturilor din investiții.
Această funcție include toate aspectele legate de administrarea imobiliară, de la simpla monitorizare a performanței proprietății până la participarea la dezvoltarea planurilor de afaceri în curs de implementare.
În remunerarea membrilor echipei noastre, nu doar ne aliniem cu punctele de referință ale pieței, ci chiar ne plasăm deasupra lor. Suntem motivați și conduși de performanță - deci recompensăm performanța tuturor prin pachete motivante.