Recepționer Facturare A.K.A. The All-Seeing Eye PIATRAONLINE

nespecificat

Candidatul ideal

Ai un talent natural al întâmpinării musafirilor? Atunci pe tine te vrem!
Căutăm o persoană comunicativă și organizată care să întâmpine vizitatorii și provocările de fiecare zi.

Ce aduci tu în ecuație:
- ești familiar pe terenul contabilității primare, pentru că vei gestiona registrul de casă (incasarile zilnice);
- abilități de comunicare, pentru că vei fi liantul dintre departamentul de vânzări și cel operațional;
- ai un ochi format pentru detalii;
- interes pentru domeniul design-ului și al arhitecturii;

Ce aducem noi:
- un birou ca un loc de joacă, ce te va inspira în fiecare zi.
- transport / shuttle pus la dispoziție în fiecare zi, dacă nu vrei să vii cu mașina personală.
- un mediu deschis către tehnologie și simplificare; suntem cu ochii pe cele mai noi tendințe în domeniu, pe care vrem să le implementăm.
- posibilitate de crestere si dezvoltare

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

  • intocmirea facturilor;
  • intocmirea facturilor de retur;
  • arhivarea si indosarierea facturilor cat si a tuturor celorlalte documente;
  • incasare numerar si card;
  • intocmirea documente (AWB-uri curier, avize, garantii etc.);
  • deconturi / dispozitii plata / incasare;
  • predarea documentelor catre departamentul contabilitate la final de program;
  • activitati de copiere, scanare documente, trimitere e-mailuri;
  • suport catre clienti (suport ce are la baza un training);
  • respect fata de locul de munca si colegi;
  • toata activitatea se desfasoara in softuri ce le inveti rapid si usor;

Suntem primul magazin online de piatră naturală și cel mai mare din România. De 10 ani selectăm și importăm cea mai buna piatră naturală din toate colțurile lumii, pentru a le oferi tuturor iubitorilor de frumos sau de design, specialiști ai domeniului sau simpli beneficiari, posibilitatea să își transforme viziunea în realitate. Fie că provine din India sau din Brazilia, Spania sau China, dacă este piatră naturală de calitate, o avem pe stoc.

Ne place să credem că fiecare proiect nou este asemenea unei pânze albe, iar noi avem întreaga paletă de culori. Gama de produse selectate cu grijă și showroom-ul în care o prezentăm sunt create pentru a-i face pe toți pasionații de design să se simtă ca acasă.

Echipa noastră de specialiști alege materialele atât conform celor mai înalte standarde de calitate, cât și conform tendințelor la nivel global, pentru a maximiza potențialul fiecărui proiect în parte. Nu credem în limite și compromisuri. Provocăm fiecare client să se lase purtat pe culmile imaginației, pentru că suntem pregătiți să ducem fiecare proiect mai departe.

Apreciem diversitatea viziunilor și suntem onorați să contribuim la materializarea unor proiecte valoroase de design. Credem în potențialul creativ al clienților noștri, ne dedicăm complet când începem o nouă colaborare și suntem, de fiecare dată, fascinați de rezultat.

Suntem curioși să înțelegem viziunea clientului și nu credem că există vreo cerință care să fie prea exigență. Apreciem și împărtășim grija pentru detalii. Doar atunci când imaginația întâlnește materiale de calitate, iau naștere proiecte spectaculoase.

De-a lungul celor 11 ani de existenta, profesionalismul, respectul aratat clientilor si calitatea serviciilor noastre a impus pe piata interna si internationala in peste 21 de tari numele: PIATRAONLINE drept o marca prestigioasa si de incredere. Grija noastra permanenta este de a ramane cei mai buni si mai competitivi, de a iesi permanent in intampinarea nevoilor si sugestiilor clientilor nostri.