Recepționera Centru Medical

Front Desk, Recepție Centru Medical, Grupul CardioDent-OZONO

Grupul CardioDent - OZONO reunește clinici recunoscute la nivel local și regional prin grija față de pacienți și prin profesionalismul echipelor medicale. Având o experiență de peste 11 ani în serviciile de stomatologie, punem la dispoziția angajaților noștri un sistem profesional de integrare organizațională, asigurarea dotării cu competențe prin training intern și extern, salarizare progresivă în funcție de nivelul de performanță și experiență, precum și un sistem de bonusuri și compensații. Dar, poate cel mai important, asigurăm un mediu propice învățării și dezvoltării umane și profesionale, astfel ca fiecare coleg să își poată atinge potențialul maxim.

Iată care vor fi atribuțiile tale:

  • Vei întâmpina și înregistra pacienții veniți la programări;

  • Vei gestiona apelurile telefonice și e-mail-urile;

  • Vei oferi informațiile corecte legate de serviciile medicale oferite de centrul nostru medical;

  • Vei efectua programări și confirmări ale programărilor, în funcție de solicitările pacienților noștri;

  • Vei crea, menține și dezvolta relații profesionale de lungă durată atât cu pacienții noștri cât și cu colegii din clinică;

  • Vei reuși să gestionezi cu succes toate situațiile ce pot apărea in clinică.

Cum știi că ești persoana potrivită?

  • Ești o persoană plăcută, dinamică și dorești să devii cu adevărat profesionist/ă;

  • Ai abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții și colegii;

  • Ai experiență de minim un an în recepția unei clinici medicale, în call center sau customer support (avantaj major);

  • Atitudinea ta este centrată pe pacienți, fiind în permanență atent/ă la experiența lor în clinica noastră;

  • Ai cunoștințe IT&C: Word Office, PowerPoint, Outlook, Excel;

  • Ai abilitatea de a lucra în echipă;

  • Nu ești fumător/are, cel puțin nu în timpul programului de lucru;

  • Ești disponibil/ă să lucrezi full-time alături de noi.

Odată ce vom fi colegi, vei beneficia de:

  • Un loc de muncă plăcut și stabil în clinici de renume din Iași și Valea Lupului;

  • Un sistem de integrare profesional, adică sprijin din partea superiorilor și a colegilor pentru a înțelege și a învăța ce trebuie să faci pentru a avea rezultate foarte bune;

  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei, prin intermediul training-urilor oferite;

  • Un mediu de lucru profesionist, care stimulează creativitatea și atitudinea pozitivă;

  • O echipă alături de care te poți dezvolta și perfecționa în permanență.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?